Sağlıklı YaşamSağlıklı Yaşam
Meyve ve sebzeleri duru su ile yıkamak,  ürünlerin üzerindeki mikroplardan kurtulmak için yeterli değil! Sağlıklı olmanın ilk kuralı, kişinin yediğine ve içtiğine dikkat etmesidir. Ürünlerin üzerindeki mikroplardan kurtulmanın en etkili yolu ise onları sirkeli su ile yıkamaktır. 
Yemeklerin uzun süre çiğnenmeden yutulması, mide ve bağırsakta kimi sorunlara yol açmaktadır. Hazımsızlık, gaz ve sindirim bozukluklarının birçoğunun altında gıdaların yeteri kadar çiğnenmemesi yatmaktadır.  Yemekleri yavaş yemek, iyi çiğnemek, küçük lokmalar hâlinde yemek, hem sindirime yardımcı olur hem de gaz ile hazımsızlığı önler. Siz siz olun, çiğnemeden yutmayın!
Çocukların sağlıklı bir şekilde büyümeleri için sağlıklı gıdalar tüketmeleri gerektiği herkes tarafından kabul edilen bir gerçektir. Büyüme çağında olan çocukların ne yiyip ne içtiği oldukça önemlidir. Beslenmenin niteliği, tüm organlar için hayati önem taşır.  Çocuklarınıza asitli içecekler yerine hoşlarına gidecek doğal meyve suları vererek onların beslenme alışkanlıklarını
Ürün GruplarımızÜrün Gruplarımız